1. Тип допомоги: грант
2. Термін дії: 2023 рік (орієнтовно)
3. Територія: вся Україна
4. Дедлайн: прийом заявок у три етапи_ до 19 травня; до 16 червня; 24 липня
2023 року
5. Вид допомоги: від 10 тис. до 35 тис. дол. США
6. Учасники: українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства (МСП)
7. Виконавець: Кімонікс Інтернешнл Інк.
8. Сфера діяльності: розвиток бізнесу
Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, яка реалізується компанією “Кімонікс Інтернешнл Інк.”, приймає грантові заявки від українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств (МСП), які хочуть відновити свою діяльність, розширити свій бізнес та/або розвинути нові напрямки бізнесу. Метою цього ЗПЗ є підтримка українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств – виробників товарів і надавачів послуг. Грантова підтримка надаватиметься на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку бізнесу, масштабування бізнесу на території України, вихід на міжнародні ринки. Результатом грантової діяльності має стати створення та збереження робочих місць, залучення інвестицій, нових клієнтів, збільшення продажів на внутрішньому ринку та/або іноземних ринках.
Програма КЕУ визначила такі пріоритетні завдання за цим ЗПЗ:
1. підтримка економічної спроможності жіночих та сімейних МСП;
2. підвищення операційної та виробничої ефективності жіночих та сімейних МСП;
3. заохочення зростання та розширення жіночих та сімейних МСП, включно з експансією на зовнішні (міжнародні) ринки;
4. розширення інтеграції в ринок праці і підприємництво жінок.
Програма КЕУ передбачає, що в рамках грантового проекту за цим ЗПЗ будуть реалізовані наступні заходи (перелік не вичерпний):
запровадження інноваційних рішень у бізнес-процеси задля збільшення обсягів виробництва та продажів або підвищення ефективності бізнесу;
розширення асортименту виробленої продукції або наданих послуг, що дозволить бізнесу стати диверсифікованим та сталим;
відкриття нового напрямку в рамках існуючого бізнесу;
розбудова експортного потенціалу бізнесу;
впровадження заходів для просування продукції, у тому числі інструментів цифрового та контент-маркетингу задля покращення обізнаності про бізнес та залучення клієнтів.
В рамках цього ЗПЗ не розглядатимуться грантові заявки від бізнесів, основна діяльність яких передбачає перепродаж товарів і послуг.
Цей ЗПЗ, включно з інструкціями щодо заповнення заявки та шаблонами, доступний у форматі Word за посиланням: drive.google.com.
Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А) та деталізований бюджет гранту (Додаток B).
Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року.
Програма розглядатиме заявки у три етапи:
заявки подані до 19 травня; до 16 червня; 24 липня 2023 року.
Очікувана сукупна сума: 1,5 млн дол. США (залежить
від наявності фінансування)
Бюджет грантової заявки від 10 тис. до 35 тис. дол. США
Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми.
Заявки APS-2022-004 приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням https://chemonics.submittable.com/submit (платформа для подання заявок Submittable). Заявки, надіслані електронною поштою, та друковані копії заявок, розглядатися не будуть.
Надсилайте, будь ласка, всі питання щодо цього запиту на електронну адресу Grants@CEPUkraine.org із зазначенням “RFA-2023-033” в темі електронного листа. Програма USAID КЕУ відповість на всі запитання надіслані на електронну пошту щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.
Програма КЕУ надаватиме пріоритет проєктам, у яких ресурси USAID поєднуються із внесками грантоотримувачів, де внесок складає щонайменше 25% від загального бюджету. Внесок грантоотримувача – це витрати на діяльність, що фінансуються за рахунок грошових внесків або внесків у натуральній формі окремо від фінансування КЕУ та надаються або грантоотримувачем, або іншими донорами, наприклад, міжнародними громадськими організаціями, іноземними урядами, місцевими та міжнародними установами, приватними організаціями чи окремими особами. Це спрямовано на заохочення грантоотримувача до успішного завершення діяльності. Цей внесок буде включено до бюджету й грантової угоди та він підлягатиме технічній звітності.
ІнфоДжерело: http://www.chaszmin.com.ua/category/granty-tut/