📅 26 червня на базі Центру психічного здоров’я «Ти не один» відбувся важливий захід у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
🤝 Подія зібрала представників місцевої влади, поліції, медичних і соціальних служб, фахівців з ментального здоров’я та мешканців громади — загалом 19 учасників.
Серед учасників заходу були: міський голова Андрій Горб, директор "Центру надання соціальних послуг" Вадим Кострикін, головна лікарка КНП «ЦПМСД» Людмила Побігай, фахівчиня з культури Вікторія Чередніченко, представниця ветеранського напряму Людмила Закладна, психолог Центру життєстійкості Галина Данілова, провідна психологиня МВС Марина Кащенко, поліцейські офіцери громади Віталій Мінніков та Артем Александров, а також команда Центру «Ти не один».
💬 Захід став частиною всеукраїнського Дня Спільнодії, де психологи МВС поділилися ефективними практиками допомоги у кризових ситуаціях:
– Як допомогти собі та близьким під час стресу?
– Як стабілізувати стан постраждалого після надзвичайної події?
– Як не допустити розвитку ПТСР чи депресії?
👥 Учасники:
✅ прослухали практичні лекції
✅ опанували інструменти першої психологічної допомоги
✅ дізналися про можливості платформи howareu.com
📌 У центрі уваги — не лише знання, а й діалог між структурами: від першої допомоги — до супроводу ветеранів і цивільних у процесі відновлення.
🧠 День Спільнодії — це про довіру, взаємну підтримку та нову культуру турботи про ментальне здоров’я. Іноді просте запитання: «Ти як?» — вже є допомогою.
📍 Адреса: м. Підгородне, вул. Шосейна, 90
📞 Телефон для запису: 093-889-71-23
🔗 Сторінка Центру: facebook.com/profile.php?id=61557648457059
💬 Ви можете звернутися самостійно, за скеруванням сімейного лікаря або за рекомендацією соціальної служби.