5. Утримання будівель і споруд інженерного захисту територій
опубліковано 17 січня 2022 року о 11:17

 5.1. Порядок утримання, експлуатації будівель і споруд інженерного захисту територій являє собою комплекс взаємопов’язаних організаційних і технічних заходів по технічному обслуговуванню, ремонту і реконструкції будівель і споруд, інженерних систем і обладнання.

 5.2. Роботи по утриманню, ремонту, реконструкції інженерному захисту територій виконуються планово, або примусово за відповідними приписами контролюючих органів.

 5.3. Відповідальність за утримання будівель, споруд інженерного захисту територій несуть власники, орендарі, керівники підприємств, установ, організацій, а також юридичні та фізичні особи згідно із законодавством України.

5.4. Балансоутримувачі, незалежно від форм власності зобов’язані:

5.4.1. Організувати технічне обслуговування будівель і споруд інженерних систем і обладнання.

5.4.2. Постійно утримувати в належному стані фасади будівель і споруд на територіях населених пунктів Підгородненської міської ради.

5.4.3. Своєчасно здійснювати роботи по підтриманню фасадів будинків, споруд їх елементів у належному технічному та безпечному стані.

5.4.4. Дотримуватись вимог системи весняного і осіннього оглядів фасадів та будинків і засвідчувати проведені обстеження актами не менше 2 разів на рік.

5.4.5. Ремонт фасадів будівель, утримання їх у належному стані та своєчасне фарбування проводиться згідно з паспортами на фасади та ордерами на виконання робіт.

5.4.6. Своєчасно усувати недоліки в освітленні прибудинкових територій, під’їздів, сходових кліток будівель.

5.4.7. Здійснювати заходи щодо утримання будинків та споруд, які недобудовані (довгобуди) виведені з експлуатації, відселені та аварійні.

 

5.5. Посадові особи будівельних організацій та приватні забудовники зобов’язані:

5.5.1. Забезпечувати очистку транспортних засобів, не допускати винесення ґрунту та бруду на дороги, прибудинкові території, тротуари шляхом обладнання виїздів з будівельних майданчиків твердим покриттям та мийкою. При винесені з території об’єкта бруд чи ґрунт з даної території терміново прибирається.

5.5.2. Не допускати накопичення будівельних відходів на будівельних, ремонтно-будівельних майданчиках та прилеглих територіях, забезпечувати виконання заходів по недопущенню пилоутворення на територіях об’єктів.

5.5.3. Встановлювати огорожу будівельних майданчиків, земельних ділянок, на яких ведеться будівництво.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux