Підгородненська міська об'єднана територіальна громада
Дніпровський район, Дніпропетровська область
Протоколи засідань виконавчого комітету
від 26 квітня 2022р.№ 23
Протокол №23
Опубліковано 11 травня 2022


Місцеве самоврядування

Виконавчий комітет Підгородненської міської ради

Дніпровського району Дніпропетровської області

 П Р О Т О К О Л   № 23

 

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ПІДГОРОДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ


                                                                             26 квітня 2022 року                                                        
                                                                     Засідання розпочалося  о  10:00  год.

       Засідання закінчилося   о  10:25 год.


 

 

Засідання виконавчого комітету Підгородненської міської ради

26 квітня 2022р.                                                                 початок о 10:00 год.

Головуючий:  Горб Андрій Іванович - міський голова

Присутні члени виконавчого комітету:

ПІБ


Підпис

1

Горб Андрій Іванович

Міський голова


2

Кучма Роман Михайлович

Секретар міської ради


3

Грибачов Микола Григорович

Заступник міського голови


4

Майний Тарас Ігорович

Секретар виконкому


5

Костенко Віктор Трохимович

житель м.Підгородне


6

Шатов Володимир Володимирович

житель м.Підгородне


7

Ганчева Станіслава Георгіївна

начальник юридичного відділу


8

Биков Євген Володимирович

Староста


9

Юнкевич Олександр Олексійович

житель м.Підгородне


10

Муха Костянтин Олексійович

Заступник міського голови


10

Жадан Олег Михайлович

житель с.Хуторо-Губиниха


12

Козакова Оксана Олександрівна

житель с.Перемога


13

Виноградов Ярослав Володимирович

житель м.ПідгороднеВідсутні на засіданні:

Костенко В.Т., Шатов В.В., Ганчева С.Г., Виноградов Я.В.

Запрошені на засідання: начальники відділів, доповідачі

 

Порядок денний:

1. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги "Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи" (Доповідач виконуючу обов’язки начальника відділу з організації надання адміністративних послуг Мірошниченко Т.В.)

2. Про надання матеріальної допомоги громадянам територіальної громади (Доповідач начальник відділу соціального захисту населення Підгородненської міської ради Олійник І.М.)

3. Про надання матеріальної допомоги громадянам територіальної громади (Доповідач начальник відділу соціального захисту населення Олійник І.М.)

4. Про надання статусу дитини-сироти ХХХХХ, ХХ року народження (Доповідач головний спеціаліст служби у справах дітей Підгородненської міської ради Кудим І.М.)

5. Про призначення ХХХ, ХХ  року народження, опікуном над дитиною-сиротою ХХХ, ХХ року народження (Доповідач головний спеціаліст служби у справах дітей Підгородненської міської ради Кудим І.М.)

6. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

7. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

8. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

9. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

10. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

11. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

12. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

13. Про надання погодження на розміщення об’єкту торгівлі та сфери послуг(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

14. Про надання дозволу на санітарну обрізку та видалення самосійних і порослевих дерев(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

15. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

16. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

17. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

18. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

19. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)

20. Про надання погодження на розміщення виносної торгівлі(Доповідач головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О.)


 

1. Слухали: виконуючу обов’язки начальника відділу з організації надання адміністративних послуг Мірошниченко Т.В. про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги "Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи":

   Голосували:     за – 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

2. Слухали: начальника відділу соціального захисту населення Олійник І.М. про надання матеріальної допомоги громадянам територіальної громади:

   Голосували:     за – 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

3. Слухали: начальника відділу соціального захисту населення Олійник І.М. про надання матеріальної допомоги громадянам територіальної громади:

1) Надати матеріальну допомогу сім’ям мешканців громади та особам без сімей, які приймають участь в забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави;

2) Погодити та винести на розгляд сесії заяви щодо надання матеріальної допомоги сім’ям мешканців громади та особам без сімей, які приймають участь в забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, але не зареєстровані на території Підгородненської громади;

3) Врегулювати питання надання матеріальної допомоги сім’ям мешканців громади та особам без сімей, які приймають участь в забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, але не зареєстровані на території Підгородненської громади шляхом внесення змін до положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян, затвердженого рішенням сесії від 03.03.2022 № 1682-13/8 та в Комплексну програму соціального захисту населення Підгородненської міської ради на 2021-2023 року.

    Голосували:     за - 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

4. Слухали: головного спеціаліста відділу служба у справах дітей Кудим І.М. про надання статусу дитини-сироти ХХХХХ, ХХ року народження:

   Голосували:     за - 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

5. Слухали: головного спеціаліста відділу служба у справах дітей Кудим І.М. про призначення ХХХ, ХХ  року народження, опікуном над дитиною-сиротою ХХХ, ХХ року народження:

   Голосували:     за - 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

6. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

7. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

8. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                             проти - 0

                             утримались - 0

   Рішення прийнято.

9. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

10. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

11. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення  прийнято.

12. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

13. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення об’єкту торгівлі та сфери послуг:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

14. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання дозволу на санітарну обрізку та видалення самосійних і порослевих дерев:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

15. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

16. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за - 9

                               проти - 0

                               утримались - 0

   Рішення прийнято.

17. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за – 9

                             проти – 0

                             утримались – 0

   Рішення прийнято.

18. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за – 9

                             проти – 0

                             утримались – 0

   Рішення прийнято.

19. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за – 9

                             проти – 0

                             утримались – 0

   Рішення прийнято.

20. Слухали: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Рижко О.О. про надання погодження на розміщення виносної торгівлі:

   Голосували:     за – 9

                             проти – 0

                             утримались – 0

   Рішення прийнято.
Голова                                                                                                  Андрій ГОРБ

 

Секретар виконкому                                                                 Тарас МАЙНИЙ

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux