Підгородненська міська об'єднана територіальна громада
Дніпровський район, Дніпропетровська область
Проекти рішень міської ради
від 28 січня 2021р.№ 
3 сесія
8^ скликання
Про затвердження Положення про бібліотеки філії
Опубліковано 28 січня 2021

Керуючись статтею 95 Цивільного кодексу України, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:


 • Затвердити Положення про бібліотеки філії Комунального закладу «Підгородненська міська публічна бібліотека для дітей» (додається).

2.  Координацію по виконанню даного рішення покласти на юридичний відділ, контроль - на постійну комісію з питань законності, депутатської етики, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.Міський голова                                                           Андрій ГОРБ


№ _________/8


Пояснювальна записка до проєкту рішення


Прийняття рішення зумовлено органзізацією роботи бібліотек філій відповідно до Статуту Комунального закладу «Підгородненська міська публічна бібліотека для дітей»

Потреба і мета прийняття рішення – виконання повноважень визначених Законом «Про бібліотеки і бібліотечну справу».

Суспільні наслідки – задоволення потреб читачів в усіх населених пунктах громади.

Економічні наслідки – відсутні.

Правові наслідки – вісутні.
27.01.2021

Начальник юридичного відділу                                  Станіслава  ГанчеваЗатверджено рішенням сесії міської ради №

від 00 00 2021


 

Положення про бібліотеки філії Комунального закладу «Підгородненська міська публічна бібліотека для дітей»

20211. Загальні положення

1.1. Дане Положення розроблене відповідно до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Статуту комунального закладу «Підгородненська міська публічна бібліотека для дітей» визначає функціонування бібліотек філій: Бібліотека філія 1 с. Спаське; Бібліотека філія 2 с. Спаське; Бібліотека філія 3 с. Хуторо-Губиниха, як структурних підрозділів Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей.

1.2. Бібліотеки філії є структурними підрозділами і підпорядковані Підгородненській міські публічній бібліотеці для дітей, відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгородненської міської ради.

1.3. Бібліотеки філії мають 3 штатні одиниці працівників. Бібліотечний фонд, майно, обладнання знаходиться на балансі відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгородненської міської ради.

1.4. Бібліотеки філії фінансуються з міського бюджету в межах асигнувань, передбачених на утримання. Додаткове фінансування може здійснюватися за рахунок коштів, одержаних бібліотекою від надання платних послуг, пожертвувань та інших джерел, не заборонених законодавством.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

2.1. Бібліотеки філії забезпечують громадянам, які мешкають в зоні обслуговування, рівні права на бібліотечне обслуговування, незалежно від їх статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання. Бібліотека здійснює свою діяльність, виходячи з особистих, соціальних та інших потреб жителів регіону в інформації, спілкуванні, забезпеченні громадянських прав.

2.2 Бібліотека філія 1 та 2 с. Спаське обслуговують населення села Спаське; Бібліотека філія 3 с. Хуторо-Губиниха обслуговує населення села Хуторо-Губиниха. Користувачі, які тимчасово у зоні обслуговування бібліотеки, обслуговуються у читальній залі.

2.3.Користувачі бібліотек філій Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей мають право на користування єдиним бібліотечним фондом Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей.

2.4. Бібліотеки філії аналізують, узагальнюють і поширюють свій досвід роботи по обслуговуванню населення. Впроваджують у практику кращий вітчизняний і світовий досвід.

3. ФОРМУВАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ БІБЛІОТЕЧНОГО ФОНДУ

3.1. Фонд Бібліотек філій як частина єдиного бібліотечного фонду Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей має універсальний профіль, формується на різних носіях інформації з урахуванням інформаційних потреб і особливостей населення зони обслуговування.

3.2 Комплектування, облік і обробку бібліотечного фонду Бібліотек філій, як частини єдиного бібліотечного фонду Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей, забезпечує Підгородненська міська публічна бібліотека для дітей.

3.3 Бібліотеки філії регулярно інформують користувачів про нові надходження, ведуть каталоги на свій фонд, створюють довідково-пошуковий апарат.

3.4. Вилучення видань, що вибувають з бібліотечного фонду Бібліотек філій (складання актів, виключення з облікових документів та довідково-бібліографічного апарату) здійснює відповідна бібліотека філія та Підгородненська міська публічна бібліотека для дітей за поданням актів Бібліотек філій. Зняття з балансового обліку здійснюється відділом освіти, культури, молоді та спорту Підгородненської міської ради.

4. Завідувачі бібліотек філій Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей.

4.1. Завідувачі Бібліотеки філія 1 с. Спаське; Бібліотеки філія 3 с. Спаське; Бібліотеки філія 3 с. Хуторо-Губиниха підпорядковані директору Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей. Призначаються і звільняються з посади директором Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей.

4.2. Завідувачі Бібліотек філій виступають від імені бібліотеки філії на правах особистої відповідальності, представляють її в організаціях і установах.

4.3. Завідувачі Бібліотек філій забезпечують підготовку і вчасне подання до Підгородненської міської публічної бібліотеки для дітей належної планово-звітної документації.


Міський голова                                                                    Андрій ГОРБ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux