Підгородненська міська об'єднана територіальна громада
Дніпровський район, Дніпропетровська область
Проекти рішень міської ради
від 22 грудня 2020р.№ 
2 сесія
8^ скликання
Про встановлення надбавок, премій та матеріальних допомог.
Опубліковано 22 грудня 2020

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівникам апарату органів виконавчої влади, органів прокураткри, судів та інших органів» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019р. №525, у відповідності до «Положення про преміювання працівників Підгородненської міської ради» та «Положення про надання матеріальної допомоги працівникам Підгородненської міської ради" затверджених рішенням сесії міської ради №333 від 03.03.2011р. зі змінами внесеними рішенням сесії міської ради №421–VII/VII від 27.04.2016р., Наказом Міністерства праці України від 02.10.1996 р.№77 зі змінами, сесія  міської ради                                     

                                                 ВИРІШИЛА:

  

1. Встановити надбавку міському голові щомісячно, за виконання особливо важливої роботи, встановити надбавку в розмірі 50 відсотків до посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг посадової особи та надбавки за вислугу років, у межах затвердженого фонду оплати праці.

2. Преміювати міського голову щомісячно, в розмірі 200 відсотків відповідно до Положення про преміювання працівників Підгородненської міської ради в межах затвердженого фонду преміювання та за рахунок економії  фонду оплати праці.

3.  Надавати 1 раз на рік міському голові матеріальну допомогу  на вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення  при надані щорічної  основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати.

4.  Преміювати міського голову  до Дня незалежності України та Дня місцевого самоврядування  у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5.  Міському голові здійснювати преміювання заступників міського голови, секретаря ради, керуючого справами виконавчого комітету, працівників апарату міської ради та обслуговуючого персоналу, надання їм матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та допомоги при наданні щорічної відпустки, преміювання до державних і професійних свят, ювілейних та святкових дат у відповідності до «Положення про преміювання працівників Підгородненської міської ради» та «Положення про надання матеріальної допомоги працівникам Підгородненської міської ради», затверджених рішенням сесії міської ради№333 від 03.03.2011р. зі змінами внесеними рішенням сесії міської ради №421-VII/VII від 27.04.2016р., встановити  надбавки за високі досягнення у праці  до 50% посадового окладу з урахуванням доплат за ранг посадових осіб місцевого самоврядування та вислугу років.

6. Дане рішення  набуває чинності з 01 січня 2021 року і діє до 31 грудня 2021 року.
Міський  голова                                                                                   Андрій ГОРБ

№   ____      2/8 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux